Logo Proton
Strona główna -> Oferta -> Hi-Fi i studio

Hi-Fi i studio

Szczególnym obszarem elektroniki, którym zajmuje się Pracownia Pro-Ton, jest dziedzina audio. Zajmuję się konstrukcją własnych rozwiązań, jak również serwisem sprzętu audio i studyjnego.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat zbudowałem kilkadziesiąt urządzeń, zwłaszcza wzmacniaczy mocy oraz przetworników C/A (DAC). Niezliczone próby, dziesiątki prototypów i długie godziny przeznaczane na odsłuchy służą ciągłemu ulepszaniu konstrukcji. Te z nich, które osiągnęły poziom pozwalający na prezentację szerszej Publiczności, oferuję w tym dziale.

Wszystkie urządzenia wykonywane są ręcznie osobiście przeze mnie. Dotyczy to zarówno mechanicznej konstrukcji szkieletu/ramy, jak również montażu elementów elektronicznych na płytkach drukowanych. Skupienie najważniejszych etapów powstawania sprzętu w rękach jednej osoby gwarantuje Państwu najwyższą jakość produktu oraz satysfakcję z jego użytkowania.

Istnieje możliwość odsłuchu urządzeń w biurze firmy, które jest zaadaptowane akustycznie. Inną opcją jest odsłuch w warunkach docelowych, czyli w domu Klienta.

Szczegółowe opisy oraz ceny dostępne są na stronach poszczególnych produktów.


© 2017 Pracownia Elektroniczna Pro-Ton Piotr Cieśliński